119064 odwiedzin

Stypendystka z Gimnazjum nr 2

Dominika Jagiełło, uczennica kl. 2d Gimnazjum nr 2 w Sochaczewie otrzymała stypendium  przyznawane w ramach projektu Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka. Jest to projekt Samorządu Województwa Mazowieckiego realizowany przez Departament Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.  Celem projektu jest umożliwienie rozwoju edukacyjnego uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z obszaru Województwa Mazowieckiego, uzdolnionych w zakresie przedmiotów przyrodniczych, informatycznych, języków obcych nowożytnych i matematyki.

Dominika jako stypendystka będzie realizować Indywidualny plan rozwoju edukacyjnego, który przygotowała wraz z nauczycielką języka angielskiego Katarzyną Buczek-Grzebielą. Praca nad projektem poszerzy jej znajomość języka angielskiego oraz wiedzę o regionie, gdyż głównym celem jest opracowanie przewodnika turystycznego przedstawiającego główne atrakcje Sochaczewa i okolicy w wersji angielskiej.

Gratulujemy Dominice i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

11-01-2017