04-05.02.2017- VIII Memoriał Karola Hibnera w Teresinie

Na linii strzelań stanęło 270 łuczników i łuczniczek, którzy rywalizowali w trzech sesjach.
W sobotę strzelano kwalifikacje a w niedzielę pojedynki 1/32, 1/16, 1/8, 1/4, 1/2 i finały o 1 i 3 miejsce.
Klub Mazowsze Teresin reprezentowało 36 zawodników i zawodniczek, a wśród nich 14 osobowa grupa z Sochaczewa.
Na podium stanęły:
Ola Rutkowska - III miejsce w młodziczkach,
Małgosia Maciągowska - III miejsce w juniorkach i III miejsce trenerka w seniorkach.
Tuż za podium, na IV miejscu uplasowały się:
Dominika Gajda w juniorkach młodszych i Klaudia Wójcicka w młodziczkach.
Bardzo dobre VII miejsca w młodzikach młodszych zajęli nasi początkujący łucznicy, Marysia Małolepsza i Miłosz Olczak.
Doświadczenie w pierwszych zawodach zdobywali: Natalia Płachcińska, Adrian Kopiec, Mateusz Nguyen i Adam Ogrodowski w młodzikach młodszych.
Dziewiąte miejsce zajęła Marta Narloch w juniorkach, a siedemnaste Bartosz Budnik i Michał Winnicki w juniorach młodszych.

07.02.2017