XXVII Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2017.

Dnia 10 marca 2017r. uczniowie klas III naszego gimnazjum wyjechali do Warszawy, aby wziąć udział XXVII Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2017, który zostal zorganizowany w Pałacu Kultury i Nauki.

W salonach wystawienniczych Pałacu Kultury i Nauki prezentowały się nie tylko licea i technika, ale również uczelnie publiczne i niepubliczne z całej Polski. Młodzież z ogromnym zainteresowaniem poznała ofertę edukacyjną tych placówek. Możliwość bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami szkół i uczelni dała im szansę uzyskania informacji o kierunkach kształcenia, możliwościach nauczania, programach i dodatkowych zajęciach oferowanych uczniom.

Był to czas, aby zacząć planować swoją ścieżkę zawodową i zwrócić uwagę na najwłaściwszy dla siebie wybór dalszej drogi edukacyjnej.

Życzymy najlepszych wyborów!

13-03-2017