przejdź do Sochaczew.pl
126725 odwiedzin
Konkurs "W Rytmie Rocka"

W dniu 27.03.207 w Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie odbyła się Już III edycja Powiatowego Konkursu w Rytmie Rocka  zainicjowanego i zorganizowanego przez p. Beatę Wasilewską, w tym roku do udziału w konkursie zgłosiło się 71 uczestników ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu sochaczewskiego.

Jury konkursu w składzie:

p. Włodzimierz Izban -  tenor, reżyser, menadżer, członek ZASP i Stowarzyszenia Dyrektorów Teatrów, przewodniczący kapituły Teatralnej Nagrody Muzycznej im. Jana Kiepury, pomysłodawca, założyciel i dyrektor Mazowieckiego Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury,

Monika Rychwalska -  wokalistka, trenerka emisji głosu, pracuje w SCK  - obecnie przy musicalu „Fabryka”, kocha i śpiewa jazz.

Katarzyna Buczek –Grzebiela – nauczycielka języka angielskiego w Gim nr 2

Jury konkursu miał sporo pracy, aby wyłonić wśród   uczniów zgłoszonych do konkursy – zwycięzców.

W wyniku obrad zdecydowano.

W kategorii szkoły podstawowe klasy  I-III

I miejsce -   Oskar Dmowski – uczeń S.P. im. Marszałka J. Piłsudskiego w Iłowie

II miejsce – Klaudia Błędowska, Dominika Grzebiela, Dagmara Grzebiela, Weronika Szajewska, Małgorzata Wojtkowiak uczennice S.P. nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. J. Korczaka w Sochaczewie

III Miejsce – Wiktoria Łęcka uczennica S.P. im. Marszałka J. Piłsudskiego w Iłowie

W kategorii szkoły podstawowe klasy IV – VI - soliści

I miejsce – Maja Barciak uczennica S.P. nr 2 im. M. Konopnickiej w Sochaczewie

II miejsce – Wiktoria Kornacka uczennica S.P. im. M. Kolbego w Teresinie

III miejsce – Mateusz Staniaszek uczeń S.P. im. Marszałka J. Piłsudskiego w Iłowie

W kategorii szkoły podstawowe klasy IV – VI – zespoły wokalne przyznano :

I miejsce -  Maja Ciągarlak, Maja Herc, Kamila Łukasiewicz  uczennice S.P. nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. J Korczaka w Sochaczewie

wyróżnienie – Dawid Błaszczyk, Bartłomiej Kądziela. Miłosz Pędowski, Alan Wasilewski uczniowie S.P. im. F. Chopina w Sochaczewie

W kategorii gimnazja – soliści

I miejsce Zuzanna Gołąb uczennica Gimnazjum im. Św. Franciszka z Asyżu  w Teresinie

II miejsce Daria Sobczak uczennica Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie

III miejsce ex aequo - Małgorzata Jagła uczennica Gimnazjum im. M. Kopernika w Kątach

                                        - Lena Wachowska uczennica Gimnazjum nr 3 im. F. Chopina w Sochaczewie

W kategorii Gimnazjum – zespoły wokalne

I miejsce – Olga Daczko, Małgorzata Gawor, Aleksandra Sobota, Zuzanna Gołąb uczennice Gimnazjum im. Św. Franciszka z Asyżu w Teresinie

II miejsce – Karolina Łasica, Andżelika Włodarczyk, Agnieszka Nowak, Anna Sobota, Natalia Sowińska uczennice Gimnazjum im. J. Piłsudskiego w Szymanowie

III miejsce – Agnieszka Adamiak, Kamila Janicka, Daria Sobczak, Weronika Nguyen, Jakub Zackiewicz uczniowie Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Króla Władysława Jagiełły w Sochaczewie

W kategorii szkoły ponadgimnazjalne

I miejsce - Daria Wiśniewska uczennica Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sochaczewie

II miejsce Natalia Kałuch, Ireneusz Wasilewski uczniowie Zespołu Szkól im. J. Iwaszkiewicza
w Sochaczewie

III miejsce – Katarzyna Fornalska uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. F. Chopina w Sochaczewie

Wszystkim laureatom – gratulujemy zwycięstwa.

Uczestnikom  konkursy bardzo dziękujemy za  przybycie.

Dziękujemy także wszystkim opiekunom, nauczycielom za czas poświęcony w przygotowanie uczniów.

A A A
31.03.2017
godz.03:55
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość