,,Zaklinajmy… zaczytajmy… moją ulicę/moją miejscowość” - wyniki konkursu

Dnia 5.04.2017r. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Sochaczewie odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego konkursu fotograficznego: ,,Zaklinajmy… zaczytajmy… moją ulicę/moją miejscowość” organizowanego przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. KEN w Warszawie Filia w Sochaczewie. Dwoje naszych uczniów znalazło się w gronie laureatów. Bartosz Biliński z kl. 2d otrzymał wyróżnienie, Olga Rozmarynowska z tej samej klasy zdobyła 2 miejsce. Po rozstrzygnięciu konkursu uczniowie uczestniczyli w spo tkaniu z pisarką Mariolą Pryzwan, która w bardzo interesujący sposób opowiedziała o bohaterach swoich książek m.in. o Władysławie Broniewskim , Marii Annie German, Annie Jantar i Irenie Jarockiej.

Uczniów do konkursu przygotowały Marzena Zielińska i Dorota Andrzejewska.

07-04-2017