Witaj szkoło!

1 września 2017r. o godz. 900 zabrzmiał pierwszy dzwonek rozpoczynający nowy rok szkolny.

Tego dnia weszła w życie reforma edukacji i po 18 latach istnienia Gimnazjum nr 2 zostało przemianowane na Szkołę Podstawową nr 6.

W roku szkolnym 2017/2018 naukę w naszej szkole rozpoczynają uczniowie trzech klas pierwszych i pięciu klas siódmych. szczegolnie serdecznie zostały powitane maluchy, na które czekają pięknie wyposażone sale lekcyjne i wyremontowane łazienki.

Podczas inauguracji w imieniu nauczycieli i uczniów zostały skierowane słowa podziękowania pod adresem pani Teresy Zawiszy - Chlebowskiej, która przez 10 lat pełniła funkcję dyrektora Gimnazjum nr 2.

Następnie z życzeniami satysfakcjonującej pracy zwrócono się do pani Jadwigi Sikorskiej rozpoczynającej pracę na stanowisku dyrektora szkoły Podstawowej nr 6.

Uczestnikami inauguracji roku szkolnego 2017/2018 byli również uczniowie drugich i trzecich klas gimnazjum, liczne grono rodziców i wszyscy nauczyciele.

Jak zwykle witaliśmy w naszych murach zaproszonych gości. W tym roku byli nimi Przewodniący Rady Miejskiej, pan Sylwester Kaczmarek oraz proboszcz naszej parafii, ks. Kazimierz Wojtczak.

Powodzenia w nowym roku szkolnym!

06.09.2017