Nasza stypendystka.

Z końcem wakacji zakończyła się druga edycja projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka”, którego stypendystką była uczennica naszej szkoły Dominika Jagiełło. W ramach projektu realizowanego w roku szkolnym 2016/2017 Dominika postanowiła poszerzyć swoją wiedzę o regionie, w którym mieszka, a także doskonalić znajomość języka angielskiego. Pod opieką Katarzyny Buczek-Grzebieli opracowała przewodnik po okolicy Sochaczewa, w którym w języku angielskim opisała miejsca warte zobaczenia. Opis wzbogaciła pięknymi, samodzielnie wykonanymi fotografiami, dzięki czemu powstała unikalna, niezwykle urokliwa książka, która z pewnością zachęciłaby niejednego turystę z zagranicy do odwiedzin naszego miasta. Pracę Dominiki będzie można zobaczyć w bibliotece szkolnej, do czego zachęcamy  uczniów, nauczycieli i rodziców.