119064 odwiedzin

Medalowy popis łuczników

„Medalowy popis Łuczników” - tak napisał express sochaczewski z dnia 25 czerwca 2013 r.
W czerwcu, w Supraślu, odbyły się międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w łucznictwie, które po raz pierwszy wygrali reprezentanci Mazowsza Teresin (w gronie woj. lubelskiego, podlaskiego i mazowieckiego). To najsilniejsza strefa w Polsce, tak mówi trener Ryszard Kowalski. Wśród medalistów duże grono stanowili uczniowie Gimnazjum nr 2 w Sochaczewie. Po roku trenowania indywidualnie wyróżnili się: Marta Narloch zajęła VII miejsce, Marcin Narloch – XII. Drużynowo młodzicy zajęli III miejsce w składzie: Marek Grzanowski (Teresin), Marcin Narloch (Sochaczew, Gim. nr 2) i Eryk Jarota (Sochaczew, Gim. nr 2)
Dodatkowo młodziczki jako drużyna zajęły III miejsce. W skład wchodziły wszystkie uczennice Gimnazjum nr 2 (Marta Narloch, Dagmara Cybulska i Klaudia Cybulska).
Grupą łuczniczą w Gimnazjum nr 2 w Sochaczewie zajmuje się wychowanka teresińskiej sekcji wicemistrzyni świata Alicja Maciągowska. Warto zaznaczyć, że wszyscy uczniowie naszej szkoły mają szansę zmierzyć się z tą dyscypliną pod okiem pani Ali (Zajęcia dodatkowe odbywają się na terenie szkoły)

17-07-2013