Udany start łuczników w roku szkolnym 2015/16

Udany start łuczników naszej szkoły w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które 13 czerwca odbyły się w Teresinie. Nasza grupa zdobyła wiele cennych punktów przyczyniając się do zdobycia pucharu za zajęcie II miejsca w rywalizacji 16-stu klubów.

Najwyższe miejsca zajęli:

Roman Chaliłow, kl. 1d - VI miejsce indywidualnie i II miejsce zespołowo z grupą kolegów z Teresina, kat. "Młodzik starszy"

Filip Bruder, kl. 1b - IX miejsce w tej samej kategorii

Olimpia Kotowicz, kl. 2c - VII miejsce indywidualnie i III miejsce zespołowo z grupą koleżanek z Teresina, kat. "Młodziczka starsza"

Dominika Gajda, kl. 1b - XVII miejsce indywidualnie, najlepsza z naszych uczniennic w kat. Młodziczka w stawce 36 łuczniczek

Bartek Budnik, kl. 1d - XXV miejsce indywidualnie w kat. Młodzik w stawce 46 łuczników

Dobre wyniki uzyskali pozostali nasi uczniowie:

Laura Markiewicz, kl. 1c - XXIII miejsce

Aleksandra Sędziak, kl. 1c - XXIV miejsce

Weronika Nguyen, kl. 1d - XXV miejsce

Ewelina Łukawska, kl. 1c - XXVII miejsce

Michał Winnicki, kl. 2a - XXX miejsce

Marta Narloch, kl. 3e w marcu podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych zdobyła brązowy medal w ka. zespołowej wraz z grupą koleżanek z Teresina. Tym samym wypracowała sobie możliwość ubiegania się o sypendium sportowe od przyszłego roku szkolnego.

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów i życzymy im dalszych sukcesów!

A. Maciągowska